Przejdź do treści

Gabinet Revital Med Gdynia

Tlenoterapia Gdynia

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej to zabieg polegający na zwiększeniu stężenia tlenu we wdychanym powietrzu, co wywiera szereg pozytywnych efektów na nasz organizm. Tlen jest nam w końcu niezbędny do życia! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, z cennikiem a także do umawiania wizyt.

Gabinet Revital Med Gdynia

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej to bezinwazyjny i bezpieczny zabieg, który polega na podaniu klientom czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem w hermetycznej komorze. Podczas terapii, klient leży w specjalnej komorze hiperbarycznej, która jest wypełniona czystym tlenem pod wyższym ciśnieniem niż w powietrzu atmosferycznym. Klient może w tym czasie odpocząć, medytować lub słuchać muzyki. Terapia tlenowa trwa zwykle 90 minut, w zależności od stanu klienta oraz celu terapii.
Tlen - tlenoterapia w komorze hiperbarycznej polega na podawaniu tlenu

Tlenoterapia

Szerokie działanie tlenoterapii

Tlenoterapia ma szerokie zastosowanie w medycynie, zwłaszcza w leczeniu chorób układu oddechowego, skóry, układu krążenia, a także w rehabilitacji po urazach i chorobach neurologicznych. Dzięki temu, że tlenoterapia pobudza krążenie krwi, zmniejsza stany zapalne oraz ból, poprawia gojenie się ran, a także przyśpiesza proces rehabilitacji po zabiegach operacyjnych i urazach. Ponadto, tlenoterapia wspomaga zdolność koncentracji oraz zwiększa energię i wydolność fizyczną i umysłową.

Wspomaga regenerację tkanek

Zwiększanie ilości tlenu w organizmie, co wpływa pozytywnie na regenerację tkanek i poprawę funkcjonowania układu oddechowego oraz krążenia.

Wspomaga redukcję stanów zapalnych

Zmniejszenie stanów zapalnych oraz bólu, poprawa gojenia się ran, a także przyśpieszenie procesu rehabilitacji po urazach i zabiegach operacyjnych.

Wspomaga zdolność koncentracji

Poprawa zdolności koncentracji oraz zwiększenie energii i wydolności fizycznej i umysłowej.

Tlenoterapia

Cennik zabiegu tlenoterapii

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej w Gdyni.
Jedna sesja130 zł
5 sesji600 zł
10 sesji1200 zł

Gabinet Revital Med Gdynia

Jesteś pod okiem doświadczonych specjalistów

Nasi specjaliści są zawsze przygotowani do udzielania pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania klientów związane z terapią tlenową. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i dokładamy wszelkich starań, aby terapia była jak najskuteczniejsza i bezpieczna.
Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie przeprowadzić zabieg tlenoterapii hiperbarycznej w sposób profesjonalny i skuteczny, zapewniając klientom bezpieczeństwo oraz optymalny efekt terapeutyczny.

Połącz tlenoterapię z noclegiem w Gdyni

Villa Italiana to idealne miejsce na relaksujący pobyt. Położona zaledwie 2,1 km od plaży miejskiej i 1,8 km od Ulicy Świętojańskiej, oferuje zakwaterowanie z prywatnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz w taras, pozwalający wytchnąć na świeżym powietrzu. Prywatne łazienki z prysznicem oraz suszarką do włosów gwarantują komfort i wygodę podczas pobytu.

Revital-Med Gdynia

Dla kondycji Twojego ciała i umysłu

Zadbaj o to co najważniejsze. Przywróć równowagę w swoim ciele oraz w swojej głowie. Skorzystaj z naszych terapii, poczuj się lepiej i napełnij się życiową energią!

Gabinet Revital-Med Gdynia

Zadaj nam pytanie lub umów wizytę

Umów się na zabieg lub terapię. Skorzystaj z formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Napisz, z której usługi chciał(a)byś skorzystać.
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty od 10 do 20. Nasz gabinet mieści się przy ulicy Morskiej 20 w Gdyni.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wiadomość (opcjonalnie)