Przejdź do treści

Gabinet Revital Med Gdynia

Masaż leczniczy Gdynia

Masaż to metoda terapeutyczna, która wykorzystuje dotyk do zmniejszenia napięcia mięśniowego, złagodzenia bólu i stresu, a także poprawy krążenia krwi. W naszym gabinecie w Gdyni oferujemy profesjonalne usługi masażu, wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Dzięki naszym zabiegom nasi klienci odczuwają głębokie uczucie relaksu i odprężenia, co pozwala im na poprawę samopoczucia i zdrowia.

Gabinet Revital Med Gdynia

Masaż relaksacyjny i regenerujący

Masaż relaksacyjny i regenerujący to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną oderwać się od codziennych problemów i zrelaksować swoje ciało i umysł. W naszym gabinecie masażu w Gdyni oferujemy profesjonalne masaże, które pozwolą Ci na odpoczynek i wyciszenie. Podczas masażu wykorzystujemy różne techniki, aby poprawić krążenie, zredukować napięcia mięśniowe, a także zwiększyć elastyczność i mobilność ciała.

Masaż

Szerokie działanie masażu

Masaż jest terapią manualną, której celem jest oddziaływanie na tkanki miękkie organizmu w celu uzyskania korzyści zdrowotnych. Masaż może wpłynąć pozytywnie na poprawę krążenia krwi, redukcję stresu, poprawę elastyczności mięśni, łagodzenie bólu oraz zwiększenie zakresu ruchomości stawów. Jest to skuteczna metoda w rehabilitacji urazów, a także w zapobieganiu urazom sportowym. Masaż może również pomóc w redukcji obrzęków i poprawie odporności organizmu.

Poprawa krążenia krwi i limfy

Masaż stymuluje krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do lepszej oksygenacji tkanek i usprawnienia procesów metabolicznych.

Redukcja napięcia mięśniowego i stresu

Masaż poprawia przepływ krwi i limfy, co sprzyja rozluźnieniu spiętych mięśni, zmniejszeniu napięcia i stresu.

Poprawa elastyczności stawów

Masaż pomaga zwiększyć elastyczność stawów i poprawić ich ruchomość poprzez rozluźnienie mięśni i ścięgien.

Pacjentka podczas masażu

Cennik usług masażu

Masaż leczniczy oraz inne rodzaje masażu w Revital-Med Gdynia.
Masaż leczniczy150 zł
Masaż bańka chińska120 zł
Masaż klasyczny130 zł
Masaż sportowy140 zł
Masaż relaksacyjny140 zł
Liftingujący masaż twarzy bańka chińska140 zł

Gabinet Revital Med Gdynia

Jesteś pod okiem doświadczonych masażystów

Nasi specjaliści to wykwalifikowani masażyści z wieloletnim doświadczeniem, którzy indywidualnie dobierają techniki masażu do potrzeb i preferencji każdego klienta. Posiadają oni wiedzę i umiejętności umożliwiające im wykonanie różnorodnych masaży, w tym masażu relaksacyjnego, sportowego, leczniczego oraz masaży wyszczuplających.
Zapraszamy do naszego gabinetu masażu w Gdyni, gdzie doświadczeni specjaliści zadbają o Twój komfort i relaks.

Revital-Med Gdynia

Dla kondycji Twojego ciała i umysłu

Zadbaj o to co najważniejsze. Przywróć równowagę w swoim ciele oraz w swojej głowie. Skorzystaj z naszych terapii, poczuj się lepiej i napełnij się życiową energią!

Gabinet Revital-Med Gdynia

Zadaj nam pytanie lub umów wizytę

Umów się na zabieg lub terapię. Skorzystaj z formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Napisz, z której usługi chciał(a)byś skorzystać.
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty od 10 do 20. Nasz gabinet mieści się przy ulicy Morskiej 20 w Gdyni.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wiadomość (opcjonalnie)